Drodzy Studenci!

Rusza dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020 oraz na praktyki wakacyjne w ramach Programu Erasmus+.

Studia w ramach Programu Erasmus+ to niepowtarzalna możliwość zdobycia doświadczenia, nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów, poznania nowych kultur oraz podniesienia kwalifikacji.

Z Programem Erasmus+ możesz odbyć również praktyki studenckie m.in.: jako obowiązkowe praktyki w toku studiów, dodatkowe praktyki pozwalające zdobyć nowe doświadczenia, lub absolwenckie po zakończeniu studiów!

Rekrutacja trwa od 20.05.2019 do 29.05.2019. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem, skontaktuj się z Koordynatorem Programu Erasmus+ w Twojej jednostce i wypełnij wniosek wyjazdowy. Wniosek do pobrania na naszej stronie internetowej www.erasmusplus.uni.opole.pl

Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+ jak i Programu PO WER, więc jeżeli pobierasz stypendium socjalne lub specjalne możesz starać się o wyższy grant na wyjazd!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorami wydziałowymi oraz z naszym Działem (erasmus@uni.opole.pl, tel. 77 541 5975).

Collegium Minus

Pl. Kopernika 11a, pok. 31

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do rekrutacji!

Zespół Erasmus+