Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie Presenting at Conferences & Publishing Research Made Easy z native speakerem-naukowcem z USA (absolwentem prestiżowego George Mason University).

W toku kursu:

• Opanujesz sztukę prezentowania badań na (nawet najbardziej prestiżowych) konferencjach krajowych i międzynarodowych
  • Dowiesz się jak szybko i skutecznie pisać abstrakty, który sprawią, że dostaniesz się na wymarzone konferencje
  • Poznasz skuteczne metody pisania i publikowania artykułów naukowych i rozdziałów w monografiach
  • Dowiesz się jak reagować na krytyczne komentarze ze strony recenzentów publikacji oraz podchwytliwe pytania w czasie paneli dyskusyjnych konferencji

Damy Ci też szansę na przećwiczenie swoich umiejętności w praktyce! Jeśli zechcesz, to zaangażujemy Cię w przydatne ćwiczenia praktyczne.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zachęcamy ambitnych studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych.

Termin kursu: 18-19 marca 2022 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w sobotę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 13 marca 2022. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/1G0fR4jNV