dr n. farm. Radosław Balwierz

ADIUNKT

Katedra Farmacji i Chemii Ekologicznej
Tel.
Pok. 103
Email: radoslaw.balwierz@uni.opole.pl

Dr Kornelia BOSOWSKA

st. wykładowca

Katedra Technologii Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. 774527143
Pok. 406
Email: Kornelia.Bosowska@uni.opole.pl
Profil osoby

Prof. Krystyna CZAJA

Prof.

Katedra Technologii Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. 774527140
Pok. 414
Email: Krystyna.Czaja@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Bożena FRĄCKOWIAK - WOJTASEK

Adiunkt

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527128
Pok. 211
Email: Bozena.Frackowiak@uni.opole.pl
Profil osoby

Prof. dr hab. Teobald KUPKA

Prof.

Katedra Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527126
Pok. 511
Email: teobald@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Joanna NACKIEWICZ

Adiunkt

Katedra Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527139
Pok. 214
Email: Joanna.Nackiewicz@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Danuta PENTAK

prof. UO

Katedra Farmacji i Chemii Ekologicznej
Tel. 774527149
Pok. 105
Email: danuta.pentak@uni.opole.pl

Dr hab. inż. Rudolf SŁOTA

Prof. UO

Katedra Chemii Ogólnej
Tel. 774527131
Pok. 309
Email: Rudolf.Slota@uni.opole.pl
Profil osoby

Prof. Piotr WIECZOREK

Prof.

Katedra Chemii Analitycznej
Tel. 774527156
Pok. 305
Email: Piotr.Wieczorek@uni.opole.pl

Dr Beata ŻYSZKA-HABERECHT

Adiunkt

KATEDRA FARMACJI I CHEMII EKOLOGICZNEJ
Tel. 774527115
Pok. 15 /DS Mrowisko (przyziemie)
Email: beata.zyszka-haberecht@uni.opole.pl

Dr hab. Marzena BIAŁEK

Prof. UO

Katedra Technologii Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. 774527145
Pok. 413
Email: Marzena.Bialek@uni.opole.pl
Profil osoby

Prof. dr hab. Małgorzata BRODA

Prof.

Katedra Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527132
Pok. 509
Email: Malgorzata.Broda
@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Gabriela DYRDA

Adiunkt

Katedra Chemii Ogólnej
Tel. 774527131
Pok. 309
Email: Gabriela.Dyrda@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Beata GĄSOWSKA - BAJGER

Adiunkt

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527120
Pok. 212
Email: Beata.Gasowska@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Anna KUSAKIEWICZ - DAWID

st. wykładowca

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527151
Pok. 501
Email: Anna.Kusakiewicz@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Wioletta OCHĘDZAN-SIODŁAK

Prof. UO

Katedra Technologii Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. 774527147
Pok. 415
Email: Wioletta.Siodlak@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Katarzyna POKAJEWICZ

Adiunkt

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527108
Pok. 7
Email: Katarzyna.Pokajewicz@uni.opole.pl

Dr Grzegorz SPALENIAK

Starszy wykładowca

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527153
Pok. 504
Email: Grzegorz.Spaleniak@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Artur SUCHAN

st. wykładowca

Katedra Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527133
Pok. 204
Email: Artur.Suchan@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Marietta BIAŁOŃ

Starszy wykładowca

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527108
Pok. 7
Email: Marietta.Bialon@uni.opole.pl

Dr Aneta BUCZEK

Adiunkt

Katedra Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527130
Pok. 510
Email: Aneta.Buczek@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Krzysztof EJSMONT

Prof. UO

Katedra Chemii Nieorganicznej i Strukturalnej
Tel. 774527106
Pok. 2
Email: Krzysztof.Ejsmont@uni.opole.pl

Dr Paweł GROCH

Adiunkt

Katedra Technologii Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. 774527135
Pok. 401, 402
Email: Pawel.Groch@uni.opole.pl

Dr Paweł LENARTOWICZ

Adiunkt

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527154, 774527155
Pok. 508, 503A
Email: Pawel.Lenartowicz@uni.opole.pl

Prof. Volodymyr OLIYNYK

Prof.

Katedra Chemii Nieorganicznej i Strukturalnej
Tel. 774527117
Pok. 6
Email: Wlodzimierz.Olijnyk@uni.opole.pl

Dr hab. Anna POLIWODA

Prof. UO

Katedra Chemii Analitycznej
Tel. 774527116
Pok. 310
Email: Anna.Poliwoda@uni.opole.pl
WWW: Anna Poliwoda

Dr Monika STAŚ

Adiunkt

Katedra Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 77452xxxx
Pok.
Email: Monika.Staś@uni.opole.pl

Dr hab. Hubert WOJTASEK

Prof. UO

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527122
Pok. 213
Email: Hubert.Wojtasek
@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Elwira BISZ

Adiunkt

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527160
Pok. 403
Email: elwira.bisz@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Maciej BUJAK

Prof. UO

Katedra Chemii Nieorganicznej i Strukturalnej
Tel. 774527159
Pok. 4
Email: Maciej.Bujak@uni.opole.pl

Dr hab. inż. Zygmunt FLISAK

Prof. UO

Katedra Chemii Nieorganicznej i Strukturalnej

Tel. 774527141
Pok. 312
Email: Zygmunt.Flisak@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Izabela JASICKA-MISIAK

Prof. UO

KATEDRA FARMACJI I CHEMII EKOLOGICZNEJ
Tel. 774527115
Pok. 19 /DS Mrowisko (przyziemie)
Email: Izabela.Jasicka@uni.opole.pl

Prof. dr hab. Jacek LIPOK

Prof.

KATEDRA FARMACJI I CHEMII EKOLOGICZNEJ
Tel. 774527115
Pok. 19 /DS Mrowisko (przyziemie)
Email: Jacek.Lipok@uni.opole.pl

Dr hab. Małgorzata PAWEŁCZAK

Prof. UO

Katedra Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527123, 774527125
Pok. 205
Email: Malgorzata.Pawelczak
@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Dawid SIODŁAK

Prof. UO

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527124
Pok. 513
Email: Dawid.Siodlak@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Dorota WIECZOREK

Adiunkt

KATEDRA FARMACJI I CHEMII EKOLOGICZNEJ
Tel. 774527115
Pok. 15 /DS Mrowisko (przyziemie)
Email: dorwieczorek@uni.opole.pl

Dr hab. Bartosz ZARYCHTA

Prof. UO

Katedra Chemii Nieorganicznej i Strukturalnej
Tel. 774527161
Pok. 3
Email: Bartosz.Zarychta@uni.opole.pl

Pracownicy naukowi


Dr Marek SUDOŁ

Technik

Katedra Techn. Chemicznej
Tel. 774527138
Pok. 9
Email: Marek.Sudol@uni.opole.pl
Profil osoby

Pracownicy Inżynieryjno – Techniczni


Mgr Marek GRZYMEK

Specjalista

Pracownia Spektroskopii Absorpcyjnej
Tel. 774527138
Pok. 412
Email: Marek.Grzymek@uni.opole.pl
Profil osoby

Mgr Beata MAZOŃ

Specjalista

Katedra Chemii Nieorganicznej i Strukturalnej
Tel. 774527103
Pok. 10
Email: bmazon@uni.opole.pl
Profil osoby

Mgr Izabela Sosulska

Technik

Katedrze Farmacji i Chemii Ekologicznej

Tel. 774527113
Pok. 103
Email: izabela.sosulska@uni.opole.pl

Gabriela KOZAK

Technik

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527152
Pok. 502
Email: gkozak@uni.opole.pl Profil osoby

Mgr Agnieszka ROHN

Technik

Katedra Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527127
Pok. 303, 304
Email: Agnieszka.Rohn@uni.opole.pl

Dr Magdalena SZPAK

Technik

Katedra Chemii Analitycznej
Tel. 774527111
Pok. 5 BG (NMR)
Email: Magdalena.Szpak@uni.opole.pl

Mgr inż. Mateusz Kullas

technik

Katedra Technologii Chemicznej i Chemii Polimerów

Tel. 77 452 7146
Pok. 410
Email: mkullas@uni.opole.pl

Mgr Beata SACHER-MAJEWSKA

Specjalista

Pracownia Analizy Termicznej
Tel. 774527148
Pok. 411
Email: Beata.Sacher@uni.opole.pl
Profil osoby

Inż. Marian WACŁAW

St.specjalista

Wydział Chemii
Tel. 774527105
Pok. 1
Email: Marian.Waclaw@uni.opole.pl

Alicja NADZIKIEWICZ-SZPON

St.technik

KATEDRA FARMACJI I CHEMII EKOLOGICZNEJ
Tel. 774527115
Pok. DS
Email: szpon@uni.opole.pl

Mgr Dariusz Sobków

Specjalista

Katedra Technologii Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. (preferowany kontakt mailowy)
Pok. 407, 05
Email: dariusz.sobkow@uni.opole.pl

Pracownicy administracyjni


Mgr Jadwiga GIEŁAŻYS

kierownik dziekanatu

Wydział Chemii
Tel. 774527102, wew. 7102
Pok. 111
Email: chemia@uni.opole.pl

Mgr Agnieszka Rapacz

samodzielny referent

Wydział Chemii
Tel. 77 4527100 wew. 7100
Pok. 110
Email: chemia@uni.opole.pl

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close