Dr hab. Marzena BIAŁEK

Prof. UO

Katedra Techn. Chemicznej
Tel. 774527145
Pok. 413
Email: Marzena.Bialek@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Aneta BUCZEK

Zakład Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527132
Pok. 509
Email: Aneta.Buczek@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Gabriela DYRDA

Adiunkt

Zakład Chemii Ogólnej
Tel. 774527131
Pok. 309
Email: Gabriela.Dyrda@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Bożena FRĄCKOWIAK - WOJTASEK

Adiunkt

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527128
Pok. 211
Email: Bozena.Frackowiak@uni.opole.pl
Profil osoby

Prof. Paweł KAFARSKI

Prof.

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527115
Pok. DS
Email: pawel.kafarski@pwr.wroc.pl

Dr hab. Jacek LIPOK

Prof. UO

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527115
Pok. 19 /DS Mrowisko (przyziemie)
Email: Jacek.Lipok@uni.opole.pl

Prof. Volodymyr OLIYNYK

Prof.

Katedra Krystalografii
Tel. 774527117
Pok. 6
Email: Wlodzimierz.Olijnyk@uni.opole.pl

Dr hab. inż. Rudolf SŁOTA

Prof. UO

Zakład Chemii Ogólnej
Tel. 774527131
Pok. 309
Email: Rudolf.Slota@uni.opole.pl
Profil osoby

Prof. Piotr WIECZOREK

Prof.

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527114
Pok. 25 /DS Mrowisko (przyziemie)
Email: Piotr.Wieczorek@uni.opole.pl

Dr Marietta BIAŁOŃ

Adiunkt

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527108
Pok. 7
Email: Marietta.Bialon@uni.opole.pl

Dr hab. Maciej BUJAK

Prof. UO

Katedra Krystalografii
Tel. 774527159
Pok. 4
Email: Maciej.Bujak@uni.opole.pl

Dr Katarzyna DZIUBEK

Adiunkt

Katedra Techn. Chemicznej
Tel. 774527135
Pok. 409
Email: katarzyna.dziubek@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Beata GĄSOWSKA - BAJGER

Adiunkt

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527120
Pok. 212
Email: Beata.Gasowska@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Anna KUSAKIEWICZ - DAWID

Adiunkt

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527155
Pok. 503
Email: Anna.Kusakiewicz@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Maciej MAKOWSKI

Adiunkt

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527153
Pok. 504
Email: maciej.makowski@uni.opole.pl

Dr hab. Małgorzata PAWEŁCZAK

Prof. UO

Zakład Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527125
Pok. 205
Email: Malgorzata.Pawelczak
@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Grzegorz SPALENIAK

Adiunkt

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527155
Pok. 503
Email: Grzegorz.Spaleniak@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Hubert WOJTASEK

Prof. UO

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527122
Pok. 213
Email: Hubert.Wojtasek
@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Kornelia BOSOWSKA

Adiunkt

Katedra Techn. Chemicznej
Tel. 774527143
Pok. 412
Email: Kornelia.Bosowska@uni.opole.pl
Profil osoby

Prof. Krystyna CZAJA

Prof.

Katedra Techn. Chemicznej
Tel. 774527140
Pok. 414
Email: Krystyna.Czaja@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Krzysztof EJSMONT

Prof. UO

Katedra Krystalografii
Tel. 774527106
Pok. 2
Email: Krzysztof.Ejsmont@uni.opole.pl

Dr inż. Józef HUREK

St.wykład.

Zakład Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527123
Pok. 206
Email: Jozef.Hurek@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Teobald KUPKA

Prof. UO

Zakład Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527126
Pok. 511
Email: teobald@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Joanna NACKIEWICZ

Adiunkt

Katedra Chemii Nieorganicznej
Tel. 774527139
Pok. 214
Email: Joanna.Nackiewicz@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Anna POLIWODA

Adiunkt

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527116
Pok. 305
Email: Anna.Poliwoda@uni.opole.pl

Dr Artur SUCHAN

Adiunkt

Katedra Chemii Nieorganicznej
Tel. 774527133
Pok. 204
Email: Artur.Suchan@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Bartosz ZARYCHTA

Adiunkt

Katedra Krystalografii
Tel. 774527161
Pok. 3
Email: Bartosz.Zarychta@uni.opole.pl

Dr hab. Małgorzata BRODA

Prof. UO

Zakład Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527132
Pok. 509
Email: Malgorzata.Broda
@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Barbara DAWIDOWSKA-MARYNOWICZ

Adiunkt

Zakład Chemii Ogólnej
Tel. 774527149
Pok. 105
Email: Barbara.Dawidowska@uni.opole.pl Profil osoby

Dr inż. Zygmunt FLISAK

Adiunkt

Zakład Chemii Ogólnej
Tel. 774527141
Pok. 312
Email: Zygmunt.Flisak@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Izabela JASICKA-MISIAK

Adiunkt

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527115
Pok. 19 /DS Mrowisko (przyziemie)
Email: Izabela.Jasicka@uni.opole.pl

Dr Wioletta OCHĘDZAN-SIODŁAK

Adiunkt

Katedra Techn. Chemicznej
Tel. 774527147
Pok. 415
Email: Wioletta.Siodlak@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Dawid SIODŁAK

Prof. UO

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527124
Pok. 513
Email: Dawid.Siodlak@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr hab. Krzysztof SZCZEGOT

Prof. UO

Zakład Chemii Ogólnej
Tel. 774527156
Pok. 310
Email: Krzysztof.Szczegot@uni.opole.pl
Profil osoby

Pracownicy naukowi


Dr Elwira Bisz

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527160
Pok. 513
Email: elwira.bisz@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr inż. Mariusz Marć

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 77 4527116
Pok. 305
Email: Mariusz.Marc@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Marek SUDOŁ

Katedra Techn. Chemicznej
Tel. 774527138
Pok. 9
Email: Marek.Sudol@uni.opole.pl
Profil osoby

Pracownicy Inżynieryjno – Techniczni


Mgr Marek GRZYMEK

Specjalista

Pracownia Spektroskopii Absorpcyjnej
Tel. 774527138
Pok. 311
Email: Marek.Grzymek@uni.opole.pl
Profil osoby

Mgr Arkadiusz NIEMCZYK

Chemik

Katedra Techn. Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. 774527146
Pok. 406
Email: aniemczyk@uni.opole.pl
Profil osoby

Mgr Dariusz SOBKÓW

Chemik

Katedra Techn. Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. 774527107
Pok. 410
Email: Dariusz.Sobkow@uni.opole.pl
Profil osoby

Mgr inż. Aneta WRÓBEL

Technik

Zakład Chemii Fizycznej i Modelowania Molekularnego
Tel. 774527121
Pok. 202
Email: aneta.wrobel@uni.opole.pl

Gabriela KOZAK

Technik

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527152
Pok. 502
Email: gkozak@uni.opole.pl Profil osoby

Alina NOGAŃSKA

Technik

Zakład Chemii Ogólnej
Tel. 774527103
Pok. 10
Email: anoganska@uni.opole.pl

Mgr Magdalena SZPAK

Technik

Katedra Chemii Nieorganicznej
Tel. 774527113
Pok. 105
Email: Magdalena.Szpak@uni.opole.pl

Mgr Beata MAZOŃ

Specjalista

Katedra Techn. Chemicznej i Chemii Polimerów
Tel. 774527110
Pok. 109
Email: bmazon@uni.opole.pl
Profil osoby

Mgr Agnieszka ROHN

Technik

Zakład Chemii Organicznej i Biochemii
Tel. 774527127
Pok. 303
Email: Agnieszka.Rohn@uni.opole.pl

Inż. Marian WACŁAW

St.specjalista

Wydział Chemii
Tel. 774527105
Pok. 1
Email: Marian.Waclaw@uni.opole.pl

Alicja NADZIKIEWICZ

St.technik

Katedra Chemii Analitycznej i Ekologicznej
Tel. 774527115
Pok. DS
Email: szpon@uni.opole.pl

Mgr Beata SACHER-MAJEWSKA

Specjalista

Pracownia Analizy Termicznej
Tel. 774527148
Pok. 411
Email: Beata.Sacher@uni.opole.pl
Profil osoby

Dr Dorota WIECZOREK

Wydział Chemii
Tel. 774527111
Pok. 5/U
Email: Dorota.Wieczorek2@uni.opole.pl

Pracownicy administracyjni


Mgr Jadwiga GIEŁAŻYS

kierownik dziekanatu

Wydział Chemii
Tel. 774527102
Pok. 110
Email: chemia@uni.opole.pl

Gizela GNACY

specjalista ds. administracyjnych

Wydział Chemii
Tel. 774527100
Pok. 111
Email: ggnacy@uni.opole.pl

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close