dr Beata Gąsowska-Bajger

Beata Gąsowska-Bajger dr e-mail: Beata.Gasowska@uni.opole.pl Mgr: 1998, Instytut Chemii, Uniwersytet Opolski, chemia ze specjalnością chemia podstawowa i stosowana Dr : 2006, Instytut Chemii, Uniwersytet Opolski, doktor nauk chemicznych Absolwentka II LO im. Adama...

dr hab. Hubert Wojtasek, prof. UO

Hubert Wojtasek dr hab., prof.UO e-mail: Hubert.Wojtasek@uni.opole.pl Mgr: 1989, Instytut Chemii, Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Opolu, chemia ze specjalnością agrobiochemia Dr : 1995, Wydział Chemii, Uniwersytet Stanowy Stanu Nowy Jork w Stony Brook, USA, chemia...

dr Aneta Buczek

Aneta Buczek dr e-mail: abuczek@uni.opole.pl Mgr: 2008, Uniwersytet Opolski, Wydział Chemii, kierunek Chemia Podstawowa i Stosowana.Dr : 2013, Środowiskowe Studium Doktoranckie Uniwersytetu Opolskiego i Politechniki Wrocławskiej. Pełny profil do pobrania z...

Dr inż. Józef Hurek

Józef Hurek Dr inż. e-mail: Jozef.Hurek@uni.opole.pl Mgr: 1977, Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej, Politechnika Śląska w Gliwicach, magister inżynier chemik, specjalność – elektrochemia Dr : 1986, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Uniwersytet Śląski...

Dr hab. Małgorzata Pawełczak, prof. UO

Małgorzata Pawełczak dr hab., prof. UO e-mail: Malgorzata.Pawelczak@uni.opole.pl Mgr: 1987, Instytut Chemii, Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Opolu, chemia Dr : 1997, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Uniwersytet Opolski, chemia Habilitacja: 2014, Wydział Chemiczny...

dr hab. Teobald Kupka

dr hab. Teobald Kupka dr hab. e-mail: teobald@uni.opole.pl Mgr: 1979, Instytut Chemii, Uniwersytet Śląski w Katowicach. Praca magisterska: „Analiza Wibracyjna Ortorombowego Polioskymetylenu”, promotor: dr Stanisław Pietrzycki, Instytut Chemii U Sl Katowice Dr : 1992,...

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close