Zapraszamy studentów do udziału w aktualnej edycji konkursu Borealis Student Innovation Award dot. innowacyjnych rozwiązań w zakresie procesów chemicznych.

W konkursie oceniane są prace licencjackie, magisterskie i doktorskie. Szczegółowy zakres tematyczny znajduje się na stronie konkursowej: www.borealisgroup.com/studentinnovationaward/

Nagrodami w konkursie są nagrody pieniężne do 5 000 EURO oraz wyjazd do Centrum Innowacji w Linz w Austrii w maju 2019 r. na udział w specjalnym spotkaniu naukowym, podczas którego zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje prace w obecności naukowców z firmy Borealis Group.

Aplikacja do: 1 marca 2019 r.

Link do strony konkursowej: www.borealisgroup.com/studentinnovationaward/

Ulotki (EN): info1, info2

Anna Mazurek